1 850 EUR

Špecialista štruktúrovaného financovania

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o projektové financovanie a skúsenosti z korporátneho bankovníctva?
Využite túto jedinečnú príležitosť a staňte sa súčasťou priateľského a dynamického tímu oddelenia Structured Finance Slovensko.

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Pre túto prácu potrebujete mať:

Vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právneho zamerania
  • Minimálne 2 roky skúseností v oblasti úverovej analýzy
  • Skúsenosť s prípravou úverových a zaisťovacích zmlúv
  • Výborná znalosť anglického jazyka (schopnosť plynule komunikovať na odbornej úrovni)
  • MS Office s dôrazom na veľmi dobrú schopnosť práce s Excelom
  • Komunikatívnosť, vyjednávacie zručnosti, analytické uvažovania, časová flexibilita

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Vykonávanie činností vyplývajúcich z pozície banky ako Agenta pri syndikovaných úveroch (komunikácia s klientom a ostatnými bankami, zasielanie oznámení, súvisiacich s čerpaním a splácaním úveru, so zmenou úrokových období a platieb úrokov, s plnením informačných povinností klienta),
  • Vykonávanie úverových analýz klientov, príprava finančných modelov (P / L, BS, CF) a analýza trhu
  • Zostavovanie úverových transakcií - najprv s pomocou ostatných kolegov, následne samostatne
  • Príprava úverových návrhov a aktívna účasť na schvaľovacom procese (komunikácia s risk manažmentom)
  • Príprava a dojednávanie úverovej dokumentácie (v spolupráci s externými a internými právnikmi)
  • Monitoring portfólia vlastných klientov, ročné revízie, prolongácie

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 1850 EUR (v závislosti od skúsenosti kandidáta), neváhajte nám svoje očakávanie predstaviť na osobnom stretnutí
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna ako darček na narodeniny
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1850 EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sancova 1/A
813 33 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Hrdlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3784268   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1850 EUR/mesiac