Administratívna práca pre študentov práva - brigáda

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kolegovia z právneho oddelenia, ktoré sa zameriava na vymáhanie a reštrukturalizáciu úverov si hľadajú k sebe do (super :)) tímu študenta práva, ktorý by im pomohol a trošku ich odbremenil od dennej administratívy a popri tom sa aj niečo naučil :)

Prečo pracovať pre nás?
  • pretože možeš získať skúsenosti na nezaplatenie a využiť možnosť nahliadnuť, ako to u nás funguje
  • pretože chceš VIAC a u nás to nájdeš
  • pretože chceš pracovať vo veľmi fajn tíme

Čomu by si sa venoval/a?
  • asistentská pomoc na oddelení Workout
  • skenovanie dokumentov do eArchívu
  • príprava a tlač rôznych dokumentov, ich zakladanie
  • zabezpečovanie prihlášok do rôznych právnych konaní
  • v prípade potreby návšteva úradov
  • prípadne ďalšie činnosti (podľa schopností a šikovnosti)

Koho hľadáme:
  • milú a ochotnú a zodpovednú osôbku, ktorá by zapadla do nášho tímu
  • študenta denného štúdia VŠ, ktorý môže pracovať 20 hodín. týždenne

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3782484  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.4 EUR/hodina