Právnik (Právne vymáhanie úverov)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete spraviť vo svojej kariére zmenu? Poďte s nami robiť to na čom záleží a prehĺbte svoje znalosti v oblasti právneho vymáhania úverov. Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Právnik ako zástup za materskú, resp. rodičovskú dovolenku.

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využijete svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Právne vymáhanie problémových pohľadávok banky voči fyzickým a právnickým osobám
  • Zastupovanie banky v súdnych konaniach, konkurzných a reštrukturalizačných konaniach
  • Správa a navrhovanie právnych spôsobov riešenia zverených pohľadávok a dlžníkov v spolupráci s ekonómom
  • Priebežné monitorovanie vývoja zvereného portfólia pohľadávok, plnenia dohodnutých podmienok
  • Právna podpora pre ostatné útvary v banke v oblasti vymáhania pohľadávok
  • Aktívna a samostatná komunikácia s dlžníkmi, ostatnými povinnými osobami a externými partnermi pri vymáhaní pohľadávok
  • Participácia na projektoch realizovaných v rámci banky v súvislosti so správou problémových pohľadávok, tvorbou opravných položiek, sledovania vymožiteľnosti pohľadávok

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore právo
  • Prax v bankovníctve, v oblasti vymáhania pohľadávok alebo v advokátskej kancelárii min. 3 roky
  • Analytické myslenie, dôslednosť a schopnosť navrhovať primerané riešenia
  • Schopnosť tímovej spolupráce, samostatnosť, proaktivita a iniciatívnosť pri správe zverených pohľadávok
  • Komunikatívnosť a schopnosť viesť rokovania s dlžníkmi
  • Znalosť práce s PC – MS Outlook, MS Word, MS Excel a MS Powerpoint
  • Anglický jazyk slovom aj písmom aspoň na úrovni B2
  • Vodičské oprávnenie skupiny B a aktívna prax vo vedení vozidla výhodou

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú mzdu, ktorá začína na 1500 EUR brutto (radi sa dozvieme platové požiadavky kandidáta na osobnom stretnutí)
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna ako darček na vaše narodeniny :-)
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
  • Sadzby na hypotéky, ktoré nemajú konkurenciu ;-)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3773487  Dátum zverejnenia: 27.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 EUR/mesiac