2 400 EUR

Manažér centra firemnej klientely (SME) - Poprad

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Poprad
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
2 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Čomu sa venuje Regionálny riaditeľ?

  • Riadi obchodné a akvizičné činnosti zvereného útvaru s cieľom dosiahnuť stanovené výnosy pri súčasnej minimalizácii rizík.
  • Zabezpečuje plnenie cieľov stanovených pre centrum firemnej klientely najmä: rast objemu výnosov, rast profitability, zvyšovanie trhového podielu a rozvoj klientskeho portfólia akvizíciou nových a retenciou existujúcich klientov
  • Zodpovedá za plnenie obchodných a marketingových cieľov centra firemnej klientely.
  • Priebežne monitoruje obchodné vzťahy s klientmi, analyzuje a vyhodnocuje plnenie stanovených cieľov jednotlivými členmi tímu, v prípade potreby navrhuje opatrenia smerujúce k dosiahnutiu stanovených cieľov a riadi ich implementáciu.
  • Monitoruje a vyhľadáva akvizičné príležitosti a podporuje členov tímu v ich obchodnej a akvizičnej činnosti.
  • Stanovuje úlohy a ciele podriadeným zamestnancom, vyhodnocuje ich plnenie a navrhuje a exekuuje konsekvencie vyplývajúce z plnenia / neplnenia cieľov podriadenými zamestnancami.
  • Osobne vstupuje do rokovaní a poskytuje podporu pri akvizíciách, realizácii zložitejších obchodných prípadov, riešenie ťažkých situácií, podporuje zdieľanie informácií, vedomostí, skúseností.
  • Zabezpečuje dodržiavanie interných aj externých pravidiel a termínov týkajúcich sa činnosti zvereného útvaru a dohliada na riadenie operačného rizika v rámci zvereného útvaru.
  • Zodpovedá za monitoring a aktívne riadenie rizika spojeného s obchodnými prípadmi zvereného centra firemnej klientely.
  • Aktívne získava informácie z trhu o cene a kvalite ponúkaných produktov a služieb a iniciuje systémové opatrenia vedúce k optimalizácii procesov a zvýšenie konkurencieschopnosti banky.

Pre túto prácu potrebujete mať:

  • Prax v bankovníctve aspoň 2 roky (na pozíciách Relationship manager, Akvizičný manažér, Vedúci pobočky a pod.) ideálne v korporátnom segmente
  • Skúsenosti s vedením ľudí (prípadne jasné predpoklady k vedeniu ľudí)
  • Manažérske zručnosti, výborné komunikačné schopnosti
  • Obchodné i analytické myslenie
  • Výborná znalosť bankovníctva a finančných produktov, výborná znalosť podnikateľského prostredia, znalosť finančných výkazov a schopnosť vyhodnocovať finančné riziká
  • Schopnosť porozumieť širšiemu kontextu

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 2 400€ (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2400 EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sancova 1/A
813 33 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Hrdlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3737914   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2400 EUR/mesiac