2 000 EUR

Relationship manager (firemná klientela LC) - Senior

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
2 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou banky, ktorá udáva trendy?
Chceli by ste uplatniť svoje doterajšie skúsenosti z oblasti bankovníctva v našej korporátnej divízii?
Radi sa o Vás dozvieme viac!

Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy ako aj veľkých a nadnárodných spoločností. S našimi klientami budujeme dlhodobé partnerstvá a poskytujeme im kompletné riešenia šité na mieru. U nás budete mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi.

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Proaktívna obchodno-poradenská činnosť vo zverenom portfóliu klientov v oblasti segmentu Large corporates
  • Akvizícia nových klientov, monitorovanie situácie na trhu, aktívne získavanie informácií z trhu o cene a kvalite ponúkaných produktov a služieb, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Tvorba a predkladanie ponuky produktov a služieb v rámci svojej kompentencie
  • Sledovanie vývoja zvereného klientského portfólia, analýza výsledkov a opatrenia na dosiahnutie stanovených cieľov
  • Intenzívna medzinárodná spolupráca a koordinácia činností v rámci skupiny UCG vyplývajúcich z obsluhy klientov/skupín pôsobiacich v rôznych krajinách
  • Zadávanie úloh príslušným referentom podpory predaja, koordinácia ich činnosti
  • Spolupracuje s príslušnými úverovými špecialistami na tvorbe ponúk v úverovej oblasti, príprave úverových návrhov, realizácii a monitorovaní úverových obchodov

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • VŠ vzdelanie (najlepšie ekonomického smeru) + min. 2 roky banková prax v korporátnom segmente
  • Dobre sa orientovať v bankovníctve a firemných finančných produktoch, poznať podnikateľské prostredie - hlavne v segmente Large Corporates, dobré komunikačné zručnosti
  • Anglický jazyk - úroveň pokročilý (C1, min. B2), ďalší svetový jazyk je výhodou
  • Cítiť sa ako ryba vo vode v korporátnom prostredí
  • Mať koncepčné a analytické myslenie v krvi a vedieť sa zorientovať vo finančných výkazoch, schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať preň najlepšie riešenia v oblasti financií
  • Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s riešeniami
  • Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami
  • Užívateľsky solídne počítačové znalosti: MS Office (pokročilá znalost), bankové aplikácie (CIMIS, GWB, ESG, …)

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) min. od 2000 EUR (v závislosti od seniority kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu - máme pripravené zaujímavé portfólio pre skúseného seniora
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2000 EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Šancova 1/A
813 33 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Import Offers Teamio
E-mail: poslať životopis
ID: 3737913   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 EUR/mesiac