Úverový špecialista pre korporátnu klientelu

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1320 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa práce s číslami a finančná analýza je pre Vás skôr koníčkom?
V korporátnom bankovníctve sa cítite ako ryba vo vode?
Vyznáte sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva Vám nie sú cudzie?
Vitajte, ste na správnom mieste. Staňte sa našim Úverovým špecialistom!

Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľké a nadnárodné spoločnosti. S našimi klientmi budujeme dlhodobé partnerstvá a poskytujeme im kompletné riešenia šité na mieru. U nás budete mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi.

Aktivity, pri ktorých využijete Vaše skúsenosti i spoznáte niečo nové:

  • Analýza informácií relevantných pre poskytnutie úveru a vyhodnotenie rizika potenciálnych úverovaných klientov - finančné výkazy, investičné a finančné plány, tržné riziká a riziká odvetvia.
  • Monitoring zvereného úverového portfólia, vyhodnocovanie bonity, plnenie záväzkov klienta, zmien úverov.
  • Príprava a evidencia zmluvnej dokumentácie, aktualizácia dát, príprava podkladov pre čerpanie úveru.
  • Aktívna účasť na jednaniach s klientmi a participácia na riadení vzťahu s úverovanými klientmi.
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami banky a Vzťahovými manažérmi na obchodných aktivitách.

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax v korporátnom bankovníctve v oblasti úverových obchodov a finančných analýz
  • Znalosť firemnej ekonomiky a účtovníctva
  • Znalosť bankových produktov
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2), iný cudzí jazyk výhodou
  • MS Office (bežná užívateľská úroveň), databázové programy výhodou
  • Presnosť, zodpovednosť a flexibilita
  • Analytické schopnosti a ekonomický prehľad

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 1320 EUR (ide o minimálnu hodnotu, reálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta, neváhajte nám svoje očakávania prezentovať na osobnom stretnutí)
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti;
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie;
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...);
  • 4 dni regenerácie do roka; narodeninové voľno;
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3721034  Dátum zverejnenia: 20.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1320 EUR/mesiac