Student RealEstate Pridajsaknam Skvelyteam

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.3,5 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru v bankovníctve ako #Študent na našom oddelení #Financovania nehnuteľností, kde sa môžeš naučiť základné know-how ako to v banke funguje a popri teórii v škole naberieš aj prax!

Aký by si mal byť?

- ideálne študent/ka VŠ ekonomického zamerania
- mať v malíčku Excel a rozumieť AJ
- vidíš svoju budúcnosť v oblasti korporátneho a investičného bankovníctva

Čo bude Tvojou náplňou práce?

- Pripravovať karty zabezpečenia úverov
- Nahrávanie dokumentov do elektronického archívu banky a ďalšie administratívne činnosti
- Pravidlné činnosti pri kontrole klientov a mesačné čerpania
- Hlavne budeš mať možnosť sledovať prácu na oddeleni, vidieť ako fungujeme

Čo máme pre Teba prichystané?

• Plat od 3,50€ /hodina (brutto), plat však záleží na Tvojich zručnostiach
• Príležitosť pre začiatok kariéry v oblasti bankovníctva
• Naberanie bankového know-how, ktoré môžeš využiť v budúcnosti
• Dlhodobú možnosť práce popri škole
• Časovú flexibilitu podľa rozvrhu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3716960  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 EUR/hod.3,5 EUR/hodina