Brigáda na oddelení Underwritingu

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný/á študent/študentka a chceš získať prax, ktorou ohúriš svojho budúceho zamestnávateľa? Chceš zistiť ako to v banke funguje a možno sa časom vypracovať na manažéra pobočky? U nás je možné všetko!

Prečo pracovať pre nás?

  • pretože získaš skúsenosti, ktoré môžeš zúročiť v budúcnosti
  • pretože chceš VIAC a u nás to nájdeš :)
  • pretože si zvedavý/zvedavá a chceš zistiť ako to v rámci banky funguje
  • pretože ti ponúkame prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve
  • flexibilný pracovný čas v rámci pracovného týždňa

Čomu by si sa venoval?

  • administratíva
  • práca s korešpondeciou
  • skenovanie a zakladanie dokumentov
  • práca s internými databázami
  • iné ad hoc úlohy a podpora na oddelení

Koho hľadáme?

  • aktívneho, zodpovedného a milého študenta s túžbou rásť a ďalej sa vzdelávať, pre ktorého brigáda v našej banke nie je len zabitý čas počas leta, ale odrazový mostík do úspešného pracovného života
  • študenta, ktorý dokáže odrobiť 20 hod./týždenne

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3704676  Dátum zverejnenia: 27.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 EUR/hodina