Vedúci tímu - klientskych poradcov Aupark

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRE KOLEKTÍV V NÁKUPNOM CENTRE AUPARK HĽADÁME VEDÚCEHO TÍMU PRE KLIENTSKYCH PORADCOV. STE AMBICIÓZNY, VYRÁSTLI STE Z POZÍCIE KLIENTSKEHO PORADCU? MÁTE MANAŽÉRSKE AMBÍCIE? URČITE ČÍTAJTE ĎALEJ....

OČAKÁVANÉ SKÚSENOSTI:

• SŠ/VŠ vzdelanie
• minimálne 3 roky praxe v pozícii klientskeho poradcu, resp. seniornú obchodnú skúsenosť spojenú s predajom bankových služieb a klientskeho servisu
• preukázané dobré výsledky v doterajšej praxi
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni veľkou výhodou
• manažérske zručnosti

NA TEJTO PRACOVNEJ POZÍCII BUDETE ZODPOVEDNÝ ZA:

• výber, riadenie a rozvoj tímu klientskych poradcov
• kvalitu poskytovaných služieb
• účasť na stretnutiach s kľúčovými klientmi alebo pri zložitejších prípadoch
• navrhovanie opatrení k zvýšeniu kvality a výkonnosti tímu, riešenie prípadných reklamácii
• dohľad nad riadením operačného rizika tímu, sledovaním kvality a kompletnosti realizovaných servisných aktivít

ČO VÁM PONÚKAME?

• mdza od 1400 EUR/mesiac (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu
• Kompletné zaškolenie a adaptačné obdobie, kedy si osvojíte všetko potrebné
• Prácu pod vedením skúseného manažéra
• Fixné mzdové ohodnotenie a variabilnú časť podľa Vašich obchodných výsledkov
• Vieme, že po práci je potrebné aj oddychovať a preto našim zamestnancom poskytujeme voľno v deň narodenín a nebojíme sa ani sick days
• Budete mať možnosť využiť zvýhodnené produkty banky
• Zľavy u firemných partnerov
• Príspevok na stravovanie a 540 bodov ročne, ktoré budete môcť využiť na celú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku / cestovanie, zdravie, relaxáciu, masáže, kúpeľné pobyty)
• Organizujeme perfektné Christmas party a iné podujatia počas roka

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3671634  Dátum zverejnenia: 18.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac1400 EUR/mesiac