Klientsky poradca - Kollárovo námestie

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 EUR/mesiac800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste aktívny, cieľavedomý človek a predaj vám nie je cudzí? Radi sa priučíte novým schopnostiam a práca v priamom kontakte s ľuďmi vám nerobí problém? Ak ste sa tu našli, tak hľadáme práve Vás do nášho tímu.

Príďte k nám!

• Hľadáme absolventov aj skúsených profesionálov, ktorí chcú získať skúseností z odboru bankovníctva
• Sme veľký tím s množstvom príležitostí ku kariérnemu rastu
• Pomáhame si, budete sa učiť od skúsených kolegov a zároveň budete mať možnosť predávať svoje skúsenosti ďalej
• Pomáhajte klientom pri riešení ich súčasnej finančnej situácie, plánovanie budúcnosti alebo plnenie ich snov
• Budujte si s klientmi dlhodobý vzťah, pracujte s informáciami o konkurencii, aby ste klientom odporučili riešenia, ktoré pre nich majú zmysel
• Naučte sa pracovať s hotovosťou aj cudzou menou v rámci zmenárenskej činnosti
• Pracujte s najmodernejšou technológiou internetového a mobilného bankovníctva a kartových systémov
• Používajte svoje nápady a získané skúsenosti a zarobte si peknú výplatu
• Rozvíjajte sa s nami – ako medzinárodná banka ti ponúkame príležitosť kariérneho rastu aj mimo pobočku

Co bude Vašou náplňou práce?

• Budete v kontakte s novými ľuďmi a pomáhať im riešiť ich finančnú situáciu
• Počas jednania s klientom budete zisťovať, odporúčať a radiť klientovi a vďaka Vašim znalostiam im ponúknete najvýhodnejšie riešenie ich potrieb
• Budete pomáhať klientom vyznať sa v bankových produktoch; ukážete im, ako pracovať s internet bankingom a smart bankingom
• Budete zodpovedať za pokladničné operácie (príjem a výdaj hotovosti, zmenárenská činnosť)
• Vybavíte administratívu, spojenú so servisom klientov

Čo k tomu potrebujete?

• Vedieť komunikovať s klientmi tak, aby sa u nás cítili príjemne
• Mať chuť sa učiť a nebáť sa predaja a práce s hotovosťou
• Nebáť sa výziev a ísť si za svojim
• Privítame predchádzajúce skúsenosti s bankovníctvom, ale vôbec nie sú podmienkou
• Stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
• Angličtina výhodou

Čo Vám ponúkame?

• Mzdu od 800€ + kvartálne odmeny (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
• Pevnú pracovnú dobu
• 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke
• Deň voľna na vlastné narodeniny
• Zvýhodnené bankové produkty
• Každý zamestnanec môže „investovať“ body (45 EUR mesačne) zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov: jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3671632  Dátum zverejnenia: 18.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac800 EUR/mesiac