Špecialista vývoja úverových modelov (Riadenie rizík)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vývojom úverových modelov a rád/a by ste rozvíjali Vašu kariéru u nás v banke?
Využite túto jedinečnú príležitosť a staňte sa súčasťou tímu našich vývojárov.
Máme pre Vás pozíciu ako v Bratislave, tak i v Prahe. Stačí si vybrať ;-)

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Čo u nás budete robiť?

  • Návrh dizajnu, štatistický vývoj a dokumentáciu modelov merania kreditného rizika (PD, LGD, EAD) pre korporátne a retailové portfólia
  • Monitoring a správu už existujúcich modelov
  • Analýzu a simuláciu RWA/EL dopadov
  • Spoluprácu na technickej implementácii modelov a základnej dátovej infraštruktúry
  • Zameranie na dosiahnutie trvalého súladu s požiadavkami IRB
  • Spolupracovať s ostatnými členmi medzinárodného týmu v skupine UniCredit

Čo k tomu potrebujete?

  • Vysokoškolské vzdelanie v matematickom/štatistickom alebo ekonomickom či IT smere
  • Analytické myslenie
  • Pokročilú znalosť AJ
  • Profesionálne skúsenosti v oblasti riadenia úverového rizika, skúsenosti s modelovaním sú výhodou
  • Skúsenosti so SAS, SQL, sú výhodou
  • Veľmi dobrú znalosť MS Office

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 1450 EUR (radi sa dozvieme Vaše platové predstavy, skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta)
  • Samostatnú pozíciu
  • Dynamický a priateľský tím
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna na narodeniny ako darček :)
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
  • Sadzby na hypotéky pre zamestnancov, ktoré nemajú konkurenciu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1450 EUR (radi sa dozvieme Vaše platové predstavy, skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sancova 1/A
813 33 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Juračková
E-mail: poslať životopis
ID: 3669759   Dátum zverejnenia: 16.5.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1450 EUR (radi sa dozvieme Vaše platové predstavy, skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta)