Skvelá príležitosť v oblasti Risk modellingu pre absolventov

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si analytický typ a rád/rada by si sa učil/a od odborníkov v oblasti vývoja úverových modelov? Kolegovia v divízii Risk manažmentu hľadajú medzi seba juniora/absolventa, ktorý/á neváha a chce využiť príležitosť nadobudnúť skúsenosti a veľa nového sa naučiť.
Máme pre teba možnosť pracovať buď v Bratislave alebo v Prahe. Stačí len o sebe dať vedieť ;-)

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože túžiš robiť to, na čom záleží
  • Pretože chceš VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu
  • U nás máš možnosť dať o sebe vedieť svojim nápadmi
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budeš mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Čo by si sa u nás naučil a bola by to náplň tvojej práce?

  • Návrh dizajnu, štatistický vývoj a dokumentáciu modelov merania kreditného rizika pre korporátne a retailové portfólia
  • Monitoring a správu už existujúcich modelov
  • Analýzu a simuláciu dopadov
  • Spoluprácu na technickej implementácii modelov a základnej dátovej infraštruktúry
  • Radi sa s tebou stretneme a tvoju náplň práce ti viac priblížime osobne ;-)

Nájdeš sa v popise nižšie?

  • Mal by si končiť/mať ukončené VŠ vzdelanie v matematickom/štatistickom alebo ekonomickom či IT smere
  • Máš analytické myslenie
  • Vieš písať a hovoriť v anglickom jazyku (ale nemusíš byť fluent spíker :)
  • Máš u nás plusové body, ak si už pracoval so SAS, SQL
  • MS Office je pre teba základ, ktorý máš v malíčku

Čo u nás nájdeš?

  • Ponúkneme ti hrubú mzdu, ktorá začína na 1200 EUR
  • U nás tvoj rast začína a určite nekončí iba v rámci našej krajiny, kariérne možnosti máme aj v zahraničí
  • Budeš mať 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, pretože na budúcnosť treba myslieť ;)
  • Každý mesiac ti na online účet pribudne 45 "virtuálnych" EUR, ktoré môžeš použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • Na oddych pre teba máme 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna na narodeniny ako darček :)
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
  • Sadzby na hypotéky pre zamestnancov, ktoré nemajú konkurenciu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Sancova 1/A
813 33 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Juračková
E-mail: poslať životopis
ID: 3669758   Dátum zverejnenia: 16.5.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR/mesiac