Skvelá príležitosť v oblasti Risk modellingu pre absolventov

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si analytický typ a rád/rada by si sa učil/a od odborníkov v oblasti vývoja úverových modelov? Kolegovia v divízii Risk manažmentu hľadajú medzi seba juniora/absolventa, ktorý/á neváha a chce využiť príležitosť nadobudnúť skúsenosti a veľa nového sa naučiť.
Máme pre teba možnosť pracovať buď v Bratislave alebo v Prahe. Stačí len o sebe dať vedieť ;-)

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože túžiš robiť to, na čom záleží
  • Pretože chceš VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu
  • U nás máš možnosť dať o sebe vedieť svojim nápadmi
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budeš mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Čo by si sa u nás naučil a bola by to náplň tvojej práce?

  • Návrh dizajnu, štatistický vývoj a dokumentáciu modelov merania kreditného rizika pre korporátne a retailové portfólia
  • Monitoring a správu už existujúcich modelov
  • Analýzu a simuláciu dopadov
  • Spoluprácu na technickej implementácii modelov a základnej dátovej infraštruktúry
  • Radi sa s tebou stretneme a tvoju náplň práce ti viac priblížime osobne ;-)

Nájdeš sa v popise nižšie?

  • Mal by si končiť/mať ukončené VŠ vzdelanie v matematickom/štatistickom alebo ekonomickom či IT smere
  • Máš analytické myslenie
  • Vieš písať a hovoriť v anglickom jazyku (ale nemusíš byť fluent spíker :)
  • Máš u nás plusové body, ak si už pracoval so SAS, SQL
  • MS Office je pre teba základ, ktorý máš v malíčku

Čo u nás nájdeš?

  • Ponúkneme ti hrubú mzdu, ktorá začína na 1200 EUR
  • U nás tvoj rast začína a určite nekončí iba v rámci našej krajiny, kariérne možnosti máme aj v zahraničí
  • Budeš mať 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, pretože na budúcnosť treba myslieť ;)
  • Každý mesiac ti na online účet pribudne 45 "virtuálnych" EUR, ktoré môžeš použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • Na oddych pre teba máme 4 dni regenerácie do roka
  • Deň voľna na narodeniny ako darček :)
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
  • Sadzby na hypotéky pre zamestnancov, ktoré nemajú konkurenciu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3669758  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac