Úverový špecialista (Veľkí firemní klienti)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1100 - 1800 EUR/mesiac (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás oblasť veľkých firemných klientov? Nebojíte sa práce s číslami a taká analýza je pre Vás skôr koníčkom? Vyznáte sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva Vám nie sú cudzie? Vitajte, ste na správnom mieste :)

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Budete vypracovávať finančné analýzy a posudzovať bonitu spoločností na základe účtovných výkazov a ďalších dostupných informácií
  • Budete monitorovať a spravovať úverové portfólio
  • V procese prípravy úverových podkladov budete v úzkom kontakte s klientom
  • Komunikovať budete i s ostatnými oddeleniami v rámci UCB
  • Aktívne budete spolupracovať s Relationship managerom pri obchodnej činnosti

Kandidát pre túto pozíciu:

  • Nebojí sa práce s číslami a analýza je pre neho skôr koníčkom
  • Vyzná sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva mu nie sú cudzie
  • Má aspoň základnú znalosť bankových produktov
  • Má absolvované vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Výhodou je prax v bankovníctve na pozícii finančného analytika, účtovníka, konzultanta
  • Je výhodou, ak má pokročilú znalosť Anglického jazyka (A2/B1)
  • MS Office mu nerobí problém (databázové programy sú výhodou)
  • Dokáže pracovať presne, je zodpovedný a flexibilný
  • Celkovo má analytické schopnosti a ekonomický prehľad

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) 1100 - 1800 EUR (v závislosti od skúsenosti kandidáta)
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3559171  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1800 EUR/mesiac (v závislosti od skúsenosti kandidáta)