Privátny bankár Senior

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý tvorí podľa magazínu THE BANKER najlepšie privátne bankovníctvo na Slovensku.
Do nášho tímu privátnych bankárov hľadáme senior privátneho bankára s predchádzajúcimi skúsenosťami v oblasti bankovníctva, so zameraním na investovanie, správu portfólia produktov pre bonitných klientov s individuálnym prístupom.

Čo bude Vašou úlohou?

  • Starať sa o portfólio vysoko bonitných klientov banky a poskytovať im nadštandardnú starostlivosť.
  • Pripravovať individuálne investičné riešenia pre zhodnotenie majetku klientov.
  • Budovať vzťahy so stálymi zákazníkmi a vyhľadávať nových potenciálnych klientov banky.
  • Komunikovať s expertmi naprieč bankou.
  • Dosahovať stanovené obchodné ciele.

Čo očakávame?

  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti financií/bankovníctva/investovania.
  • Profesionálne vystupovanie, orientáciu na zákazníka.
  • Odborné znalosti z oblasti financií, záujem o makroekonómiu.
  • Znalosť podnikateľského prostredia v regióne a privátnej klientely je veľkou výhodou.
  • Znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou.

Čo ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) od 1 700 EUR (skutočná suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta)
  • Pravidelné odborné a soft skills školenia.
  • 100% preplatené stravné lístky.
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka.
  • Deň voľna na vlastné narodeniny.
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov - zvýhodnený program nákupu akcií banky (EZOP).
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov:
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700 EUR/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Šancova 1/A
813 33 Bratislava
ID: 3554913   Dátum zverejnenia: 7.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700 EUR/mesiac