Staň sa našim pokladníkom!

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
720 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lákajú Ťa peniaze a chceš byť súčasťou bankového sveta, no nevieš kde začať?
V UniCredit banke obsadzujeme jednu z najdôležitejších a najzodpovednejších pozícií, pozíciu Pokladníka do OC Polus!
Ak si na toto miesto trúfaš, pošli nám svoje CV-čko a snaň sa súčasťou našej UniCredit family!

Čo budeš vlastne robiť?

• Budeš v kontakte s novými ľuďmi, ktorým budeš odpovedať na ich otázky
• Počas jednania s klientom budeš zisťovať, odporúčať a radiť klientovi a vďaka Tvojim znalostiam im ponúkneš najvýhodnejšie riešenie ich potrieb
• Ukážeš svojim klientom ten správny smer v blúdení medzi jednotlivými bankovými produktmi
• Staneš sa majiteľom pokladnice a práce s ňou (príjem a výdaj hotovosti, zmenárenská činnosť)
• Sem tam sa starať o administratívu, ktorá je nevyhnutná
• Užívať si pracovné prostredie našej banky s mladým tímom kolegov!

Čo na to potrebuješ?

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prirodzený prejav a vystupovanie profesionála
• Nebáť sa vyriešiť akýkoľvek problém svojho klienta
• Základné know-how o bankových produktoch by sa tiež šiklo

Čo u nás dostaneš?

• Plat od 720€/mesiac + kvartálne odmeny (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta), ak budeš šikovný, dostaneš oveľa viac!
• 4 dni regenerácie do roka navyše k dovolenke na refresh svojich síl
• Zvýhodnené bankové produkty, ktoré Ti bude každý závidieť
• 45 EUR mesačne na svoj virtuálny účet, ktoré môžeš využiť na rôzne druhy služieb
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3554908  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 EUR/mesiac