Podpora pre oddelenie Electronic banking SK

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hodina (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš naštartovať svoju kariéru a získať pracovné skúsenosti v back office prostredí, pošli nám svoje CV na pozíciu Podpory pre oddelenie Electronic banking SK!

Prečo pracovať pre nás?

  • Pretože chceš VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Naučíme ťa všetko, čo budeš potrebovať pre prácu bankárov - absolvuješ intenzívny trojmesačný tréning a manažér tí rád odovzdá svoje dlhoročné skúsenosti
  • Budeš pracovať s kvalitnými produktmi - naše U konto je účtom roku 2016
  • Do budúcnosti sa Ti otvárajú príležitosti kariérneho rastu na špecializované pozície na pobočke, na našu centrálu či na pozíciu manažéra pobočky
  • Budeš mať možnosť zapojiť sa do intenzívneho rozvojového programu zameraného na získanie zručností pre vedenie ľudí

Čo by si mal mať?

  • základné znalosti balíka Microsoft Office
  • anglický jazyk - výhodou
  • možnosť odpracovať aspoň 20 hodín týždenne
  • precíznosť, zodpovednosť a orientácia na detail
  • logické myslenie
  • schopnosť spracovávať údaje do PC

Aké kľúčové zodpovednosti budeš mať na starosti?

  • zadávanie údajov klientov do systému
  • porovnávanie zadávaných údajov na požiadavke s aktuálnymi dátami o klientovi
  • spracovávanie žiadosti od klientov v systéme banky
  • vykonávanie nastavenia všetkých produktov EB/PB (elektronické a priame bankovníctvo)
  • vybavovanie požiadaviek od kolegov v banke

Čo u nás získaš?

  • príležitosť pre začiatok kariéry v oblasti bankovníctva
  • naberanie bankového know-how, ktoré môžeš využiť v budúcnosti
  • plat 5€/hodina (brutto)
  • dlhodobú možnosť práce popri škole, príp. na dohodu o vykonaní práce pre ne-študentov
  • časovú flexibilitu podľa rozvrhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3554906  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hodina (brutto)