Relationship manager (firemná klientela, MIDCAP)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trenčín
1200 - 2300 EUR/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta) a variabilná zložka v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou banky, ktorá udáva trendy?
Ste skúsený Relationship manager pre firemných klientov a uvažujete o zmene? Radi sa o Vás dozvieme viac!

Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľkých a nadnárodných spoločností. S našimi klientami budujeme dlhodobé partnerstvá a poskytujeme im kompletné riešenia šité na mieru. U nás budete mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi.

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Správa vlastného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast výnosov
  • Akvizícia nových stredne veľkých firemných klientov v regióne
  • Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo týmto klientom
  • Spolupráca s úverovými analytikmi na príprave úverových návrhov
  • Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania opatrení
  • Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
  • Sledovanie podnikateľského prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
  • Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi banky

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + min. 2 roky banková prax (v korporátnom segmente výhodou)
  • Veľmi dobre sa orientovať sa vo firemných bankových produktoch
  • Cítiť sa ako ryba vo vode v korporátnom prostredí
  • Mať koncepčné a analytické myslenie v krvi a vedieť sa zorientovať vo finančných výkazoch
  • Schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať preň najlepšie riešenia v oblasti financií
  • Vnímať v sebe obchodného ducha a mať ťah na bránku
  • Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi
  • Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami
  • Užívateľsky solídne počítačové znalosti (MS Office), byť šikovný v MS Excel
  • Anglický jazyk slovom aj písmom (min. na úrovni intermediate)

Čo Vám ponúkame?

  • Základnú zložku mzdy (brutto) 1200 – 2300 EUR (v závislosti od skúseností kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3483382  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2300 EUR/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta) a variabilná zložka v závislosti od výkonu