Špecialista zákazníckeho centra - polovičný úväzok

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Místo práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 360 EUR brutto + kvartálne odmeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu špecialistu zákazníckeho centra do tímu v Liptovskom Mikuláši. Na tejto pozícii bude Vašou náplňou práce najmä telefonická a elektronická komunikácia s klientmi, predaj bankových produktov a taktiež zodpovedanie otázok súvisiacich s podporou produktov v oblasti platobných kariet, transakčných produktov, internetového bankovníctva. . Práca je 2 - zmenná, prevádzková doba call centra je od 7:00 do 22:00.

ČO BUDE VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU:

• Zabezpečovať všetky dostupné typy komunikácie s klientmi a potenciálnymi klientmi - telefonickú, písomnú a elektronickú.
• Zabezpečovať servis a starostlivosť o existujúcich klientov, využívajúcich produkty banky, a zároveň aktívne ponúkať produkty
• Realizácia klientskych prieskumov

PRE TÚTO PRÁCU POTREBUJETE MAŤ:

• SŠ vzdelanie s maturitou
• Veľmi dobrú orientáciu v bankových produktoch a služieb
• Vysoká úroveň komunikačných zručností, priateľské vystupovanie
• Prax práce na pobočke banky je výhodou
• Anglický jazyk je výhodou
• Zodpovedný a spoľahlivý prístup
• MS Office - pokročilý
• Ochotu učiť sa nové veci a aktívne študovať metodiku k produktom

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3420650  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 360 EUR brutto + kvartálne odmeny