Zaujímajú ťa finančné analýzy spoločností?

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si na začiatku novej etapy a premýšľaš, kam sa kariérne uberať? Nebojíš sa práce s číslami a taká analýza je pre Teba skôr koníčkom? Vyznáš sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva Ti nie sú cudzie?
Pridaj sa k nám a ukáž čo v Tebe je a staň sa súčasťou teamu, ktorý pomáha uskutočňovať firmám vízie vo finančnej oblasti.

Prečo pracovať pre nás?

  • Pretože chceš VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Do budúcnosti sa Ti otvárajú príležitosti kariérneho rastu na špecializované pozície na pobočke, na našu centrálu či na manažérske pozície
  • Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľké a nadnárodné spoločnosti
  • U nás budeš mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

  • Budeš vypracovávať finančné analýzy a posudzovať bonitu spoločností na základe účtovných výkazov a ďalších dostupných informácií
  • Budeš monitorovať a spravovať úverové portfólio
  • V procese prípravy úverových podkladov sa dostaneš do úzkej komunikácie s klientom
  • Budeš spolupracovať i s ostatnými oddeleniami v rámci UCB
  • S Relationship managerom budete jedna partia

Čo potrebuješ na to, aby si sa stal Úverovým špecialistom?

  • Mať ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Bude výhodou, ak poznáš firemné bankové produkty
  • Mať koncepčné a analytické myslenie v krvi a vedieť sa ľahko zorientovať vo finančných výkazoch
  • Schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať preň najlepšie riešenia v oblasti financií
  • Chuť veľa sa učiť a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi
  • Mať záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami
  • Vyznať a v MS Office (Databázové programy sú výhodou)
  • Ovládať anglický jazyk aspoň na pokročilej úrovni

Čo u nás získaš?

  • Každý má občas deň, kedy sa necíti úplne fit- preto budeš mať k dispozícií 4 dni regenerácie (sick days) do roka
  • Stravné lístky máš u nás 100% preplatené
  • Okrem zaujímavého platu ti pribudne na „virtuálnom účte“ 45 EUR mesačne, ktoré môžeš minúť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie...)
  • Môžeš využiť zvýhodnené produkty banky a takisto získaš zľavy u firemných partnerov
  • V UniCredit Bank podporujeme vzdelávanie a preto budeš mať možnosť sa rozvíjať na školeniach a workshopoch alebo sa zapojiť do lokálneho, či medzinárodného talentového programu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3249626  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.