Produktový špecialista (Small Business)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu do tímu bankových špecialistov, ktorí tvoria produkty pre segment Small Business.

Čomu sa budete venovať?

  • Tvorbe nových produktov a zlepšovaniu tých, ktoré už máme
  • Komunikácií s retailovou sieťou, zberu podnetov
  • Monitoringu konkurencie, sledovaniu cien a poplatkov, sledovaniu legislatívnych zmien
  • Analýze potenciálnych výnosov a nákladov
  • Komunikácií s oddelením risku, metodikou a právnym oddelením
  • Cenotvorbe
  • Tvorbe marketingových materiálov pre podporu predaja
  • Pravidelnej a ad hoc tréningovej činnosti v rámci celého Slovenska
  • Participácií na bankových projektoch

Hľadáme človeka ktorý má:

  • Predchádzajúce skúsenosti so segmentom small business (obchod/metodika)
  • Schopnosť orientovať sa vo finančných výkazoch
  • Prax v oblasti predaja SB produktov je veľkou výhodou
  • Analytické schopnosti
  • Obchodné zmýšľanie, orientáciu na zákazníka (interného aj externého)
  • Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť prezentovať
  • Pokročilé znalosti MS Excel
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni

Čo Vám ponúkame?

  • 100% preplatené stravné lístky
  • 4 Sickdays (regenerácia) do roka
  • Balíček zamestnaneckých bankových produktov
  • Účasť na kultúrnych, spoločenských a športových akciách
  • Každý zamestnanec môže „investovať“ body zo svojho virtuálneho účtu do flexibilných benefitov (45 EUR mesačne):
penzijné pripoistenie, životné poistenie, jazykové kurzy, športové aktivity, kultúrne aktivity, príspevok na dovolenku/cestovanie alebo na detské tábory, príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť (relaxácie, masáže, kúpeľné pobyty)

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3234556  Dátum zverejnenia: 6.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.