Referent podpory predaja (korporátne bankovníctvo)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme nového kolegu či kolegyňu do útvaru Corporate Business Support Center na pozíciu Referent podpory predaja.

Prečo pracovať práve pre nás?

  • Pretože chcete VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Ako medzinárodná banka Vám ponúkame možnosť kariérneho rastu (nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí)
  • Využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov vo svojom odbore
  • Budete mať možnosť zapojiť sa do talentového programu, zameraného na získanie manažérskych zručností

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Administratívna podpora obchodnej činnosti Relationship managerov pre korporátne bankovníctvo
  • Zakladať nových klientov či produkty do systému, pripravovať/kompletizovať potrebnú zmluvnú dokumentáciu
  • Pripravovať a kompletizovať zmluvnú dokumentáciu (nový výpis z obchodného registra, zmena obchodného mena spoločnosti, zmena sídla spoločnosti, zmena štatutárnych orgánov, dokumentáciu pre zrušenie účtu...)
  • Realizovať zabezpečenie nových podpisových vzorov
  • Upravovať už založených klientov v bankových systémoch,
  • Ústne a písomne komunikovať s ostatnými útvarmi banky za účelom efektívnej koordinácie obsluhy klientov

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Základná znalosť bankovníctva, výhodou je prax na podobnej pozícii
  • Komunikatívnosť, ústretovosť
  • Zodpovedný prístup
  • Znalosť AJ výhodou
  • Dobrá znalosť MS Office (Outlook, Excel, Word)

Čo Vám ponúkame?

  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3208305  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.