Úverový špecialista (korporátne bankovníctvo)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa práce s číslami a taká analýza je pre Vás skôr koníčkom?
Vyznáte sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva Vám nie sú cudzie?
Vitajte, ste na správnom mieste.

Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľké a nadnárodné spoločnosti. S našimi klientami budujeme dlhodobé partnerstvá a poskytujeme im kompletné riešenia šité na mieru. U nás budete mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi.

Aktivity, pri ktorých využijete Vaše skúsenosti i zažijete niečo nové, budú:

  • Budete vypracovávať finančné analýzy a posudzovať bonitu spoločností na základe účtovných výkazov a ďalších dostupných informácií
  • Budete monitorovať a spravovať úverové portfólio
  • V procese prípravy úverových podkladov budete v úzkom kontakte s klientom
  • Komunikovať budete i s ostatnými oddeleniami v rámci UCB
  • Aktívne budete spolupracovať s Relationship managerom pri obchodnej činnosti

Čo Vám ponúkame?

  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • Stredoškolské/Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax v bankovníctve na pozícii Finančného analytika, Účtovníka, Junior konzultanta výhodou
  • Základná znalosť finančných výkazov a účtovníctva
  • Znalosti základných bankových produktov výhodou
  • Pokročilá znalosť Anglického jazyka (A2/B1) výhodou
  • MS Office, Internet, E-mail, Databázové programy výhodou
  • Presnosť, zodpovednosť a flexibilita
  • Analytické schopnosti a ekonomický prehľad

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3197874  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.