Úverový špecialista (korporátne bankovníctvo)

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si na začiatku novej etapy a premýšľaš, kam sa kariérne uberať? Nebojíš sa práce s číslami a taká analýza je pre Teba skôr koníčkom? Vyznáš sa vo finančných výkazoch a pojmy z účtovníctva Ti nie sú cudzie?
Pridaj sa k nám a ukáž čo v Tebe je a staň sa súčasťou teamu, ktorý pomáha uskutočňovať firmám vízie vo finančnej oblasti.

Prečo pracovať pre nás?

  • Pretože chceš VIAC - viac skúseností, viac vzdelávania, viac pracovných výziev
  • Sme najobdivovanejšia banka roka 2016
  • Do budúcnosti sa Ti otvárajú príležitosti kariérneho rastu na špecializované pozície na pobočke, na našu centrálu či na manažérske pozície
  • Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľké a nadnárodné spoločnosti
  • U nás budeš mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

  • Budeš vypracovávať finančné analýzy a posudzovať bonitu spoločností na základe účtovných výkazov a ďalších dostupných informácií
  • Budeš monitorovať a spravovať úverové portfólio
  • V procese prípravy úverových podkladov sa dostaneš do úzkej komunikácie s klientom
  • Budeš spolupracovať i s ostatnými oddeleniami v rámci UCB
  • S Relationship managerom budete jedna partia

Čo potrebuješ na to, aby si sa stal Úverovým špecialistom?

  • Mať ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Bude výhodou, ak poznáš firemné bankové produkty
  • Mať koncepčné a analytické myslenie v krvi a vedieť sa ľahko zorientovať vo finančných výkazoch
  • Schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať preň najlepšie riešenia v oblasti financií
  • Chuť veľa sa učiť a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi
  • Mať záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami
  • Vyznať a v MS Office (Databázové programy sú výhodou)
  • Ovládať anglický jazyk aspoň na pokročilej úrovni

Čo u nás získaš?

  • Každý má občas deň, kedy sa necíti úplne fit- preto budeš mať k dispozícií 4 dni regenerácie (sick days) do roka
  • Stravné lístky máš u nás 100% preplatené
  • Okrem zaujímavého platu ti pribudne na „virtuálnom účte“ 45 EUR mesačne, ktoré môžeš minúť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie...)
  • Môžeš využiť zvýhodnené produkty banky a takisto získaš zľavy u firemných partnerov
  • V UniCredit Bank podporujeme vzdelávanie a preto budeš mať možnosť sa rozvíjať na školeniach a workshopoch alebo sa zapojiť do lokálneho, či medzinárodného talentového programu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3197873  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.