Factoring Poradca - obchodné oddelenie

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

  • vytipovanie a vyhl'adávanie potenciálnych factoringových klientov
  • prezentácia produktov spoločnosti
  • spracovávanie factoringových nabídok pre potenciálnych klientov
  • vyjednávanie podmienok factoringových obchodov s potenciálnymi klientami
  • kontaktné miesto pre poradcov UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
  • spracovávanie factoringových aplikácií
  • prezentácia factoringových aplikácií na úverovom výbore
  • príprava factoringových zmluv a zabezpečovanie factoringovej dokumentácie
  • predávanie smluvnej a technickej dokumentácie do provozného oddelenia
  • kontrola priebehu nových obchodných prípadov po dobu 6 mesiacov
  • tvorba produktových listov a participácia na vývoji nových produktov

Od kandidátov požadujeme:

  • Proobchodný prístup
  • Zkúsenosti s obsluhou korporátnych klientov min. 2 roky.
  • Znalost' factoringových produktov
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
  • Komunikatívnosť
  • Prezentačné zručnosti
  • Schopnost samostatne riešit zadané úlohy
  • Flexibilita časová aj teritoriálna

Ponúkame:

  • Príležitost odborne záujimavej pozície so silným finančným zázemím skupiny UniCredit
  • Vel'mi dobrý manažment
  • Kooperatívne prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2736274  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.