Junior IT Analytik s technickým backgroundom

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Chcel by si implementovať informačné systémy ale nechceš byť programátorom? Máš dobré technické myslenie a predstavivosť? Máš rád Lego? Ak si aspoň raz povedal áno, pokračuj ďalej. :)

Do nášho energetického tímu hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže na projektoch pre našich významných klientov najmä v oblasti prevádzkovania prenosových sústav. Pre nich dodávame riešenia postavené na našom produkte Damas, ktorý je vlajkovou loďou Unicornu pre oblasť energetiky. Hľadáme kolegu, ktorý má chuť sa učiť a baví ho technicky rozmýšľať. Všetko potrebné ho zo začiatku naučíme a so zapracovaním mu pomôžu seniornejší kolegovia v tíme.

Zároveň ponúkame možnosť kariérneho rastu podporený robustným systémom vzdelávania a možnosťami podieľať sa na významných projektoch, kde dodávame naše riešenia pre zákazníkov naprieč celou Európou.

Náplň práce

  • Vývoj business logiky na platforme Damas prostredníctvom konfigurácie systému.
  • Nie je potrebné písať zdrojový kód v programovacom jazyku (nie je nutná znalosť konkrétneho syntaxu).
  • Skúsenosti z oblasti objektovo orientovaného programovacieho jazyka sú však výhodou.
  • Dôležitá je schopnosť vedieť dobre technicky myslieť, mať dobrú schopnosť abstrakcie.
  • Zo začiatku so spracovaním zadania od zákazníka po návrh riešenia pomôžu seniornejší kolegovia.
  • Ako návrhár primárne konfiguruješ systém prostredníctvom sprievodcov.
  • Bez programovania je možné nakonfigurovať prostredníctvom prehliadača pohľady na dáta, procesy, dátové výmeny, algoritmy a ďalšie typy objektov.
  • Ak teda rád skladáš Lego, my Ti dáme návod a Ty z kociek postavíš funkčné riešenie.
  • Možnosť podielať sa na riešení požiadavky zákazníka end to end, t.j. od diskusií so zákazníkom, cez návrh riešenia, jeho konfiguráciu priamo v systéme, otestovanie, nasadenie až po podporu prevádzky.

Typické analytické činnosti:
Zo začiatku najmä:
  • Konfigurácia business logiky priamo v systéme podľa zadania od seniora.
  • Testovanie funkčností.
  • Tvorba špecifikácie/dokumentácie (technický projekt, používateľská príručka, testovacie scenáre atď.).
Skôr či neskôr aj:
  • Spracovanie požiadaviek zákazníka.
  • Návrh riešenia / zadania na konfiguráciu business logiky.
  • Prezentácie riešení a workshopy so zákazníkom.
  • Nasadzovanie konfigurácií na rôzne prostredia.
  • Poskytovanie podpory prevádzky a riešenie problémov hlásených zákazníkom.

Ďalší rozvoj zamestnanca:
  • Rozvoj v rámci analytickej role (spracovanie požiadaviek do návrhu riešení apod.).
  • Možnosť kariérneho rastu účasťou na konferenciách a vzdelávacích programoch v oblasti analýzy, businessu (energetika), technológií.
  • Možnosť podielať sa na medzinárodných projektoch.
  • Možnosť podielať sa na a rozvoji našich špičkových produktov, s ktorými vyhrávame tendre po celej Európe.
  • Možnosť certifikácií UML, RUP, ITIL, energetika a ďalšie.

Platové podmienky

1 500 - 1 800 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa pohybuje od 1500€ do 1800€ brutto. Platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Čo od Teba očakávame

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Základy
SQL - Základy
XML - Základy

Požadovaná prax

1

Čo Ti ponúkame

  • Dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku.
  • 5 dní dovolenky navyše.
  • Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy, online aj offline formy).
  • MultiSport kartu.
  • Netradičné plusy (firemné plavby po Jadrane a windsurfing v Grécku, firemná chata v Špindlerovom Mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku).
  • Firemné akcie.

Adresa spoločnosti

Kontakt
Kontaktná osoba: Karina Motyľ
E-mail: poslať životopis

Unicorn

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2600 spolupracovníkov.
ID: 4026958  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac