IT Systémový analytik s možnosťou home office

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Na exotický projekt hľadáme IT Analytika, ktorý má skúsenosti na danej pozícií a chce spoznať ako funguje finančný trh 2. najväčšej ekonomiky sveta.

Spoznaj zaujímavú doménu retailových úverov, kde sa využívajú nové technológie.

Náplň práce

  • Zodpovedá za riešenie biznisových požiadaviek
  • Vyjasňuje požiadavky so zákazníkom, hľadá najlepšie riešenia daného problému
  • Zisťuje čo skutočne zákazník potrebuje
  • Definuje epic a user stories pre jednotlivé riešené požiadavky
  • Podporuje ako biznis, tak development a testerov
  • V závislosti na tíme môže pôsobiť čiastočne aj na pozícií squad leadera (scrum mastera)
  • Vytvára dokumentáciu k implementovaným funkčnostiam
  • Zlepšení analytických dovedností UML, BPMN
  • 1-2x za týždeň služobné cesty do Ostravy

Analytik typicky pracuje s:
  • Enterprise Architect
  • Jira
  • Confluence
  • MS Office
  • SQL
  • JSON, XML

Platové podmienky

1 600 - 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1100 EUR brutto (podľa novely zákona) + osobné ohodnotenie v rozmedzí 500 – 900 EUR = od 1 600 EUR brutto v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie.

Čo od Teba očakávame

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Enterprise Architect - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Čo Ti ponúkame

  • 5 dní na rekondičné voľno
  • Multisport karta
  • Zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
  • Priateľská pracovná atmosféra
  • Dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
  • Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
  • Netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
  • Firemné akcie

Adresa spoločnosti

Kontakt
Kontaktná osoba: Karina Motyľ
E-mail: poslať životopis

Unicorn

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2600 spolupracovníkov.
ID: 3784297  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1100 EUR brutto (podľa novely zákona) + osobné ohodnotenie v rozmedzí 500 – 900 EUR = od 1 600 EUR brutto v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie.