Máš skúsenosti s JavaScript Developmentom? Poznáš Angular a chceš sa v ňom zdokonaľovať?

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy 1 100 EUR brutto (podľa novely zákona) + osobné ohodnotenie v rozmedzí 400700 EUR = od 1 500 EUR brutto v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme JavaScript developerov, ktorí budú pracovať
na projekte vývoja novej frontend platformy pre úverové mobilné aplikácie.
Projekt realizujeme pre významnú nadnárodnú bankovú spoločnosť pôsobiacu vo viacerých krajinách v Európe.

Možnosť práce Homeoffice/Remote.

Na projekte sa stretnete s týmito technológiami:

- TypeScript, ES2015/ES2016, Angular 2,
- HTML5, CSS3, SASS/SCSS, Jasmine, Karma,
- GIT, PHP Storm/Sublime IDE,
- Docker, GraphQL - výhodou.

Platové podmienky:
Platové ohodnotenie je dvojzložkové, skladajúce sa zo základnej zložky mzdy 1 100 EUR brutto (ktorá musí byť zverejnená na základe novely zákona o zverejnení základnej zložky mzdy platnej od 1.5.2018) a osobného ohodnotenia vo výške 400 – 700 EUR brutto. Výsledné platové podmienky sa preto pohybujú od 1500 EUR brutto v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Čo Vám ponúkame:

- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní na "rekondičné voľno"
- spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- super kolektív s priateľskou atmosférou
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- príspevok na šport a revitalizáciu
- firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Angular - pokročilý
HTML - základy
PHP - základy
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Vedomosti z oblasti bankovníctva a úverov - výhodou
- Komunikácia na projekte v anglickom jazyku
- Práca v tíme

Sme dynamická skupina spoločností poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných systémov, informačných a komunikačných technológií.

Poslaním Unicornu je prinášať klientom konkurenčnú výhodu a vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom špičkových informatických produktov a služieb poskytovaných v dohodnutej kvalite, kvantite, termíne a rozpočte.

Našim mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 1 500 spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unicorn Systems SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3351215   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy 1 100 EUR brutto (podľa novely zákona) + osobné ohodnotenie v rozmedzí 400700 EUR = od 1 500 EUR brutto v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie.