Java programátor - vývoj bankovej aplikácie

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte príjemné pracovné prostredie, super kolegov a prácu ktorá Vás bude baviť? Príďte pracovať do spoločnosti s priateľskou firemnou kultúrou a viac ako 25 ročnou tradíciou na trhu vo vývoji softvéru.

Do nášho tímu hľadáme Java developera, ktorý bude pracovať na vývoji bankovej aplikácie, ktorá združuje klientske data zo 16 backendových systémov.

Čo bude vašou náplňou práce?
- vývoj a servis viacerých Java aplikácií v rámci existujúcich projektov ako aj nových aplikácií v moderných FE
technológiach
- návrh technického riešenia a implementácia jednotlivých UC
- komunikácia s ľudmi pri postupe implementácie podľa biznis zadania
- developerské unit testy a oprava chýb nájdených v testoch

S akými technológiami sa stretnete na projekte?
- Java, Spring, Hibernate, EJB, Angular
- Oracle, XML, HTML5, SOAP a mnoho ďalších

- 5 dní na rekondičné voľno
- Zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
- Priateľská pracovná atmosféra
- Dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
- Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- Netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
XML - pokročilý
Oracle Database - pokročilý

Požadovaná prax

2

- dobré komunikačné znalosti
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť technické problémy
- logické uvažovanie a schopnosť algoritmizácie
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- záujem o dlhodobú alokáciu v stabilnom tíme

Sme dynamická skupina spoločností poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných systémov, informačných a komunikačných technológií.

Poslaním Unicornu je prinášať klientom konkurenčnú výhodu a vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom špičkových informatických produktov a služieb poskytovaných v dohodnutej kvalite, kvantite, termíne a rozpočte.

Našim mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 1 500 spolupracovníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Adresa spoločnosti

Unicorn Systems SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Farkasová
E-mail: poslať životopis
ID: 3232912   Dátum zverejnenia: 6.12.2017