Java programátor na vývoj Frontendu

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou nášho nového kolegu bude:
- vytvárať nové funkčnosti a rozširovať existujúce v internej pobočkovej aplikácii na základe požiadaviek od klienta
- komunikácia s analytikmi
- navrhovanie BPM diagramov a programovanie funkčných blokov včetne obrazoviek a služieb
- technológie používanie na projekte: Java, BPM, XSLT, CSS, JavaScript, SQL(Hibernate)

- 5 dní na rekondičné voľno
- zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
- priateľská pracovná atmosféra
- dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
- vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - základy
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý

Požadovaná prax

1

Čo od Teba očakávame:
- skúsenosť s Java, JavaScript, CSS, SQL
- schopnosť samostatnej práce/aktívneho prístupu ku riešeniu problémov
- schopnosť spolupráce v tíme
- chuť učiť sa nové veci

Sme dynamická skupina spoločností poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných systémov, informačných a komunikačných technológií.

Poslaním Unicornu je prinášať klientom konkurenčnú výhodu a vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom špičkových informatických produktov a služieb poskytovaných v dohodnutej kvalite, kvantite, termíne a rozpočte.

Našim mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 1 500 spolupracovníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Adresa spoločnosti

Unicorn Systems SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Farkasová
E-mail: poslať životopis
ID: 3232769   Dátum zverejnenia: 6.12.2017