Senior analytik na integračný projekt

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý doplní náš analytický tím pre klienta v oblasti finančného sektora. Ide o integračný projekt, ktorý prepája front-end a interné systémy tejto spoločnosti.

Náplň práce:
- zber požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a biznis užívateľmi
- tvorba analýz, modelov, návrh nových riešení a zmien informačného systému
- tvorba dokumentácie, komunikácia s vývojármi
- analýza dopadov implementácie, spolupráca pri odstraňovaní incidentov

Čo Vám ponúkame:

- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní na "rekondičné voľno"
- spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- super kolektív s priateľskou atmosférou
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- príspevok na šport a revitalizáciu
- firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Počítačové znalosti - programátor

UML - pokročilý
SQL - pokročilý

Čo od Vás očakávame:

- skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 2-3 roky
- znalosť UML - podmienkou
- znalosť Enterprise Architect výhodou
- silné analytické myslenie

Sme dynamická skupina spoločností poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných systémov, informačných a komunikačných technológií.

Poslaním Unicornu je prinášať klientom konkurenčnú výhodu a vysokú pridanú hodnotu prostredníctvom špičkových informatických produktov a služieb poskytovaných v dohodnutej kvalite, kvantite, termíne a rozpočte.

Našim mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 1 500 spolupracovníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Adresa spoločnosti

Unicorn Systems SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava
ID: 3212186   Dátum zverejnenia: 11.10.2017