Reagujte bez životopisu

Java programátor / programátorka

uniCORE, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Svornosti, Bratislava
Termín nástupu
ihned
3 000 EUR/mesiacHorná hranica mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte prácu s náplňou, ktorá Vás posunie znalostne dopredu, prácu, kde nie je problém vyskúšať najnovšie technológie, kde nie je núdza o diskusie v rámci teamu o najnovších technológiách a kde môžete presadiť svoju šikovnosť a invenciu, tak práca u nás môže byť pre Vás to pravé.

Ako člen nášho tímu sa budete spolupodieľať na:
• implementácii softvérových inovácií pre zákazníkov
• návrhu a vývoji riešení informačných systémov pomocou micro-service technológií
• vývoji produktov a medzinárodných produktových inovácií
• prispôsobovaní produktov potrebám zákazníka
• integrácii riešení s existujúcimi informačnými systémami zákazníka

• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie úmerné schopnostiam a aktivite uchádzača
• Účasť na zaujímavých projektoch v oblasti finančníctva, priemyslu a súkromného sektoru nielen na Slovensku
• Práca s najmodernejšími technológiami a metodikami
• Priestor na osobný a profesionálny rozvoj
• Priestorné a komfortné kancelárie, maximálne po 4 osobách
• Príjemné pracovné prostredie s nadštandarným a ergonomickým vybavením
• Vekovo vyvážený kolektív
• Relaxačná zóna
• Flexibilný pracovný čas, možnosť home-office
• 4 dni dovolenky naviac
• Firemné teambuildingy
• Bezplatné súkromné parkovanie priamo pri firme, s vždy voľnými parkovacími miestami,
• Rýchly prístup z diaľnice, cesta "oproti zápche"
• Kvalitná káva a čaj bezplatne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokročilé znalosti Java, skúsenosti s Java 11+ - Expert
Spring Boot - Expert
Spring Framework - Expert
SQL - Základy
GIT - Základy
Docker - Základy
Linux OS - Pokročilý
Kubernetes- vítané - Základy
Rest API - Pokročilý
Elk stack -vítané - Základy
Docker compose - vítané - Základy
Docker Swarm - vítané - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 a viac

• Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
• Ochota odborne rásť a schopnosť samostatne navrhovať riešenia problémov
• Prehľad aktuálnych trendov z oblasti JAVA vývoja
• Znalosť rôznych metód vývoja software a skúsenosť s agilnými metodikami
• Dobrá znalosť programovania, objektových princípov, návrhových vzorov, databázových návrhov, UML
• Schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť a tímová spolupráca
• Dobrá orientácia v súčasných vývojových technológiách
• Výhodou sú projektové skúsenosti pri implementácii SOA a microservice architektúry, portálov Alfresco a BPM technológií jBPM, Camunda...

Spoločnosť uniCORE, s.r.o. je poskytovateľom profesionálnych služieb v oblasti informačných technológií - automatizácie firemných procesov, konzultácií a vývoja softvérových riešení na kľúč v rámci Slovenska a v krajinách Európskej Únie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944709  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac