Montér/izolatér

UNICO - Ľubomír Kováč

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacOdmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž tepelných a chladových izolácií na potrubia, armatúry, nádrže.
- JEDNÁ SA O TURNUSOVÚ PRÁCU!
- Vyžadujeme: bezúhonnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, nakoľko sa jedná o práce vo
výškach a na lešení (povinnosť absolvovať zdravotnú prehliadku za týmto účelom).
- Pracuje sa s rôznymi izolačnými materiálmi: kaučuk, polyetylén, minerálna vata.

- Práca v dobrom kolektíve, dobré platobné podmienky.
- Naša firma je na trhu od roku roku 1994, ponúkame stabilné pracovné miesto
- Dopravu a ubytovanie zabezpečíme na naše náklady.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na emailovú adresu:
[email protected]
Po zaslaní životopisu bude uchádzač oslovený a pozvaný na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, izolatér

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť

Obchodno-montážna firma, dodávka a montáž tepelných a chladiacich izolácií na potrubia, armatúry, nádrže, oplechovanie potrubí , armatúr, nádrží.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3918504  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac