Klampiar / izolatér (potrubia, armatúry, nádrže)

UNICO - Ľubomír Kováč

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž oplechovania potrubí, armatúr a nádrží, montáž tepelných a chladových izolácií. NIE STREŠNÝ KLAMPIAR!!
JEDNÁ SA O TURNUSOVÚ PRÁCU!
Jednozmenný pracovný režim.

Práca v dobrom kolektíve, zabezpečíme cestovné a ubytovanie, ponúkame dobré platobné podmienky.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme prax v oblasti montážnych prác, nutná prax pri výrobe klampiarskych prác s plechom na potrubia, armatúry a nádrže (nie strešný klampiar).
Požadujeme: samostatnosť, bezúhonnosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, nakoľko sa jedná aj o práce vo výškach a na lešení (u nás sa absolvujú zdrav.prehliadky za týmto účelom).

Obchodno-montážna firma, dodávka a montáž tepelných a chladiacich izolácií na potrubia, armatúry, nádrže, oplechovanie potrubí , armatúr, nádrží.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3858823  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac