Projektový manažér - stavebníctvo

UNICO Invest SK s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiaczákladný plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predrealičnú časť projektu
- organizačná činnosť
- komunikácia so správcami inžinierskych sietí
- komunikácia s úradmi
- komunikácia s projektantom
- zabezpečenie právoplatného stavebného povolenia
- zabezpečenie kolaudačného konania
- operatívne riešenie vzniknutých problémov
- súčinnosť s investorom
- pravidelné informovanie vedenia spoločnosti

- firemný automobil
- mobilný telefón
- notebook
- odmeny

- životopis zaslať prostredníctvom portálu PROFESIA so všetkými kontaktnými udajmi
- vyhovujúcich uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať pre termín osobného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci
- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť zvládať stresové situácie
- pracovné nasadenie, časová flexibilita
- ochota učiť sa nové veci
- bezúhonnosť
- príjemné vystupovanie

Silná stavebná spoločnosť s bohatou históriou, ktorá sa venuje komplexným obnovám a revitalizáciám bytových domov takmer na celom území SR.
Realizujeme aj vlastné developerské projekty bytových a rodinných domov.
ID: 2972642  Dátum zverejnenia: 16.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac