Koordinátor/-ka verejnej zbierky

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Miesto práce
Sekulská 1, Karlova Ves
Od 1 100 EUR/mesiacPonúkaný plat: od 1 100,- Eur do 1 400,- Eur (možnosť práce na živnosť) – finálna suma sa bude odvíjať od skúseností uchádzača/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného človeka, ktorý sa nebojí nových výziev, je flexibilný a efektívny zároveň, má sociálne cítenie. Má nielen kreatívneho ducha a nápady, ale chce ich dotiahnuť až do konca a tešiť sa z výsledku. Vie pracovať samostatne, ale je i tímovým hráčom. Zdieľa rovnaké hodnoty a etiku, aké uznávame v ÚNSS. Nebojí sa práce v kancelárii, za počítačom, ale keď treba pokojne si vysúka rukávy a pomôže napríklad s balením zbierkového materiálu či prípravou tlačovky.

Náplň práce:

  • Pomoc pri realizácii aktivít súvisiacich s prípravou a realizáciou verejnej zbierky Biela pastelka
  • Vyhľadávanie partnerov verejnej zbierky a kmunikácia s nimi
  • Udržiavanie vzťahov a komunikácia s donormi a prispievateľmi
  • Príprava a správa databázy darcov a podporovateľov ÚNSS
  • Vyhľadávanie grantových výziev a iných finančných zdrojov
  • Príprava, koordinácia, realizácia a vyhodnocovanie fundraisingových aktivít v súvislosti s verejnými zbierkami ÚNSS
  • Organizačné a pomocné práce súvisiace s činnosťou oddelenia

  • Práca v stabilnej mimovládnej organizácii na jedinečných projektoch s možnosťou získať vynikajúci prehľad o fungovaní MVO a verejnoprospešných projektoch na Slovensku
  • Priateľské vzťahy na pracovisku, kolektív, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť a podeliť sa o svoje skúsenosti
  • Denne k dispozícii káva/čaj
  • Skúsenosť so širokým spektrom činností, možnosť učiť sa od expertov
  • Flexibilita pracovnej pozície, možnosť pracovať z domu podľa vzájomnej dohody
  • Možnosť prichádzať s novými nápadmi a rozvíjať tak naše aktivity.

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu: 20.05.2024
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.05.2024

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s motivačným listom do 03.05.2024 elektronicky na e-mail: [email protected]. Poteší nás, ak nám napíšete, prečo by ste chceli byť súčasťou tímu VZ Biela pastelka a ÚNSS, čo od svojej práce (ne)očakávate a prečo by sme si mali vybrať práve vás.

Kontaktná osoba: Mgr. Eliška Fričovská
Tel: 0911 496 629
Email: [email protected]
Web: https://unss.sk/

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmediálna komunikácia, žurnalistika, marketing, manažment, sociálne štúdiá, fundraising (nie je podmienkou, ale výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Hľadáme človeka, ktorý:

  • Je samostatný a zodpovedný, ale zároveň vie pracovať tímovo
  • Vie si dobre zorganizovať čas a má schopnosť priorizovať úlohy
  • Je pripravený na zmeny a neočakávané úlohy podľa aktuálnych potrieb
  • Má zmysel pre detail, analytické myslenie a schopnosť doťahovať veci do konca
  • Má nekonfliktný vzťah s Excelom a tabuľkami a nemá problém ani s administratívnou činnosťou
  • Je nielen komunikatívny, ale myšlienku vie skoncipovať aj na papier

Výhodou je (ale nie je podmienkou):

  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou v MVO
  • Skúsenosť so sociálnymi médiami, verejnými zbierkami, fundraisingom
  • vodičský preukaz sk. B

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska (ÚNSS) je občianske združenie, ktorého členmi sú nevidiaci a slabozrakí ľudia, ich priaznivci a priatelia. Poslaním ÚNSS je obhajoba práv osôb so zrakovým postihnutím, aktivizácia týchto osôb, pôsobenie na verejnosť a informovanie o problémoch osôb so zrakovým postihnutím a poskytovanie sociálnych služieb osobám so zrakovým postihnutím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Tel.: +421911496629
E-mail: poslať životopis
ID: 4811109  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac