Sociálny pracovník / sociálna pracovníčka

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Miesto práce
Sekulská 1, Karlova Ves
Termín nástupu
október 2021 alebo dohodou
739 EUR/mesiacPonúkaný plat: 739,- Eur brutto + možnosť odmeny (aj štvrťročne) po ukončení samostatných projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca, kde vidieť výsledok Vašej práce? Máte organizačné schopnosti a radi pracujete samostatne? Hľadáte prácu s ľuďmi, ktorým môžete svojou pomocou meniť a zlepšovať život? Máte skúsenosť s prácou s ľuďmi v neľahkej životnej situácii?

Ak ste si zodpovedali aspoň na 3 otázky „áno“, hľadáme práve Vás.

Čomu sa budete venovať na tejto pozícii?

• Budete hlavný koordinátor v Bratislavskom kraji pre komplexný projekt zameraný na spoluprácu so škôlkami, ktorého cieľom je predchádzanie zrakovým poruchám
• Budete sa spolupodieľať na identifikovaní potrieb klientov (prvý kontakt s klientom) a na tomto základe spolupracovať pri vytváraní individuálnych plánov
• Poskytovať odborné poradenstvom v oblasti sociálno-právnej, v oblasti optických a kompenzačných pomôcok, v oblasti vzdelávania, v oblasti uplatnenia sa na trhu práce a pod.
• Spolupracovať a koordinovať aktivity smerujúce k zvyšovaniu povedomia o zrakovom postihnutí u verejnosti
• Podieľať sa na aktivitách šíriacich informáciu o existencii, práci a službách ÚNSS

Miestom výkonu práce je Krajské stredisko ÚNSS – Bratislava, Sekulská 1, 842 50 Bratislava, ale za klientmi – v prípade dohody s klientom – môžete docestovávať aj do ich miesta bydliska v rámci Bratislavy a Bratislavského kraja. Je to práca na hlavný pracovný pomer. Prvá pracovná zmluva bude na dobu určitú. V prípade spokojnosti na oboch stranách pracovná zmluva môže byť predĺžená.

Termín nástupu: október 2021 alebo dohodou.

• zaškolenie a odborné školenia
• zaujímavá a tvorivá práca
• nové kontakty a nové obzory
• výborný kolektív
• možnosť flexibilne si organizovať svoj čas

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis.

Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis, ktorý dostaneme. Všetkým Vám, ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov
Tešíme sa na Vás a skoro Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, špeciálna pedagogika

Ostatné znalosti

PC zručnosti - Základy

Vodičský preukaz

B

• aktívny šofér je podmienkou
• schopnosť priorizovať a efektívne si organizovať svoj pracovný čas
• samostatnosť
• proklientská orientácia
• výborné komunikačné zručnosti
• základné PC zručnosti (internet, Outlook, Excel, Word)

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska (ÚNSS) je občianske združenie, ktorého členmi sú nevidiaci a slabozrakí ľudia, ich priaznivci a priatelia. Poslaním ÚNSS je obhajoba práv osôb so zrakovým postihnutím, aktivizácia týchto osôb, pôsobenie na verejnosť a informovanie o problémoch osôb so zrakovým postihnutím a poskytovanie sociálnych služieb osobám so zrakovým postihnutím.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4174222  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac