Sociálny pracovník / sociálna pracovníčka

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Miesto práce
Námestie sv. Anny 9, Trenčín
Termín nástupu
16.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budete sa spolupodieľať na identifikovaní potrieb klientov (prvý kontakt s klientom) a na tomto základe spolupracovať pri vytváraní individuálnych plánov,
- poskytovať odborné poradenstvo v oblasti sociálno - právnej, v oblasti optických a kompenzačných pomôcok , v oblasti vzdelávania, v oblasti uplatnenia sa na trhu práce a pod.,
- poskytovať odbornú pomoc a v spolupráci s klientom navrhovať a realizovať riešenia jeho/jej sociálnej situácie,
- spolupracovať a koordinovať aktivity, ktoré smerujú k zvyšovaniu povedomia o zrakovom postihnutí u verejnosti,
- podieľať sa na aktivitách zameraných na informovanie a existencii, práci a službách ÚNSS.

- zaškolenie a odborné školenia
- zaujímavá a tvorivá práca
- nové kontakty a nové obzory
- výborný kolektív
- možnosť flexibilne si organizovať svoj čas

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis a motivačný list do 30.08.2019
Za klientami - v prípade dohody s klientom - môžete docestovávať aj do ich miesta bydliska v rámci Trenčína trenčianskeho kraja.
Pracovná zmluva bude na dobu určitú. V prípade spokojnosti na oboch stranách pracovná zmluva môže byť predĺžená.
Budeme radi, ak sa o Vás dozvieme čo najviac. Starostlivo si prečítame každý životopis a motivačný list, ktorý dostaneme. Všetkým Vám, ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

- schopnosť prioritizovať a efektívne si organizovať čas,
- aktívny šofér - výhodou,
- samostatnosť,
- proklientská orientácia
- výborné komunikačné zručnosti

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska (ÚNSS) je občianske združenie, ktorého členmi sú ľudia so zrakovým postihnutím, ich priaznivci, priatelia a rodičia nevidiacich a slabozrakých detí. Naším poslaním je poskytovanie sociálnych služieb, obhajoba záujmov ľudí so zrakovým postihnutím zameraná na vytváranie rovnakých príležitostí, zabezpečenie rovnakého zaobchádzania a realizáciu pozitívnych opatrení na prekonávanie a kompenzáciu dôsledkov zrakového postihnutia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3739246  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 eur brutto