Logo UNI - TECH, s. r. o.

Nákupca - Zástupca manažéra

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 2142/78, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 1200,- EUR. Po skúšobnej dobe: - hodnotiaci bonus do 10% zo základnej zložky mzdy, - dochádzkový bonus do 100,- EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nákupcu do výrobnej spoločnosti pre automotive s chemickým zameraním:
• Aktualizácia skladových zásob, plánovanie nákupu surovín,
• Pripravovanie a posielanie objednávok na (EU) suroviny​
• Iné činnosti ohľadom surovín, ich dodávok, dokumentácie a ostatné záležitosti s dodávateľmi​
• Pripravovanie a posielanie objednávky na spotrebný tovar​
• Vyberanie požiadaviek na spotrebný materiál, pripravovanie tabuliek a dokumentácií
• Hľadanie nových materiálov a dodávateľov, vyjednávanie o cene,
• Objednávanie a distribúcia bezpečnostného oblečenia pre zamestnancov spoločnosti,

• Helios – zakladanie objednávok na suroviny a spotrebný materiál, zakladanie nových materiálov a dodávateľov, ukladanie potvrdení o objednávkach,

• IATF požiadavky– zabezpečovanie IATF požiadaviek (dokumenty, nápravné akcie, 5Prečo, atď.)

- každoročná valorizácia platov
- koncoročné odmeny pre najlepších zamestnancov
- pravidelné darčekové pozornosti pre zamestnancov
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 80 centov)
- spoločenské a teambuildingové akcie

Zašlite Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku (podmienka) s uvedením názvu pozície NÁKUPCA e-mailom na [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- SŠ / VŠ vzdelanie
- 2 roky pracovných skúseností na rovnakej pozícii
- pokročilá znalosť anglického jazyka B2
- vyjednávacie schopnosti
- znalosť MS office, ERP systémov (Helios)
- vodičský preukaz sk.B
- dobre prezentačné schopnosti
- tímový hráč
- analytické myslenie
- skúsenosti s riadením skladu

Spoločnosť UNI - TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel pôsobiaca na Slovensku od roku 2006.

Zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected].

Viac informácií ma http://www.unitechcorp.com/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809555  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac