Skladník

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 2142/78, Považská Bystrica
Termín nástupu
okamžite
927 EUR/mesiacPo 3 mesačnej skúšobnej dobe priznávame navyše mesačný výkonnostný bonus 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade: aktuálne hľadáme 3 skladníkov
- manipulácia s materiálom pomocou vysokozdvižného vozíka
- dvojzmenná prevádzka / voľné víkendy

Zabezpečuje:
- manipulačné operácie v sklade + ručná príprava materiálu do výroby
- nakladanie, vykladanie kamiónov a kontajnerov
- vychystávanie a balenie tovaru / pravidelne inventúry
- chystanie suroviny do výroby podľa výrobného listu/ vizuálna kontrola dodaného materiálu
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- príplatok za sťažený výkon práce v 0,72€/hod.
- mesačný hodnotiaci bonus po skúšobnej dobe do výšky 10% mesačného platu
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 0,80€)
- príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
- vernostný bonus po 5, 10, 15 rokoch
- team buildingové aktivity
- každoročná valorizácia platov
- koncoročné odmeny pre najlepších zamestnancov

Zašlite prosím Vašu žiadosť a životopis s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť, práca v kolektíve
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- skúsenosti s prácou na PDA/skener - výhodou
- preukaz VZV výhodou
- znalosť FIFO výhodou
- manuálna zručnosť

Spoločnosť UNI - TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel pôsobiaca na Slovensku od roku 2006.

Zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected].

Viac informácií ma http://www.unitechcorp.com/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4449411  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 927 EUR/mesiac