Operátor výroby

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 2142/78, Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 020 EUR/mesiacPo 3 mesačnej skúšobnej dobe priznávame navyše mesačný výkonnostný bonus 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba tmelov pre automobilový priemysel
- obsluha výrobných mixérov, príprava expedície, balenie
- obsluha VZV - výhodou / zabezpečujeme školenie
- dvojzmenná prevádzka

- príplatok za sťažený výkon 0,72€/hod.
- mesačný hodnotiaci bonus po skúšobnej dobe do výšky 10% mesačného platu
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 0,80€)
- príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
- vernostný bonus po 5, 10, 15 rokoch
- každoročná valorizácia platov
- koncoročné odmeny pre najlepších zamestnancov
- team buildingové aktivity 2xročne

Zašlite Vašu žiadosť a životopis s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- preukaz VZV výhodou / zabezpečujeme školenie
- manuálna zručnosť

Spoločnosť UNI - TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel.

Viac informácií ma http://www.unitechcorp.com/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4321970  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac