Recepčná

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 2779, Považská Bystrica
Termín nástupu
Február 2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na recepcii a administratívna podpora (pracovný čas od 7:00 do 15:30)
- prijímanie/ohlasovanie návštev, občerstvenie pre návštevy
- drobné nákupy v meste
- zaisťovanie kuriérskych služieb
- možnosť kariérneho rastu vrámci spoločnosti

- dochádzkový bonus 50 EUR mesačne k výplate
- výplata vždy načas
- mimoriadne ročné odmeny
- vernostný bonus po odpracovanom roku až do výšky 120 % hrubej mzdy
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 0,80 EUR)
- odmeňovanie zamestnancov a darčekové pozornosti
- príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovné a životné jubileum, atď.
- spoločenské akcie a teambuildingy
- zľava pre zamestnancov pri kúpe automobilov značky KIA, HYUNDAI

Zašlite Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected]

Pohovory budú prebiehať v Považskej Bystrici.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- organizačný typ a samostatnosť
- aktívna znalosť anglického jazyka

Spoločnosť UNI-TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNI - TECH, s.r.o.
Kpt. Jaroša 1893/47
020 01 Púchov
www.unitech99.co.kr

Kontakt

ID: 3843895  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac