Špecialista/asistent výrobného oddelenia

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
Kpt. Jaroša, Púchov
Termín nástupu
december 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava týždenných výrobných plánov v SAP
- kontrola dochádzky výrobných operátorov
- kontrola spotrebného materiálu, príprava objednávky a príjem tovaru
- príprava denných podkladov pre výrobu, spracovanie dokumentov
- denné hlásenia o operátoroch, množstve vyrobeného produktu a stave výroby
- kontrola dodržiavania výrobného procesu
- kontrola presnosti a kompletnosti údajov vypĺňaných do výrobnej dokumentácie operátormi
- 5S školenia, audity a aktivity, kontrola dodržiavania 5S
- príprava prevádzky pred auditom

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Miesto výkonu práce: Púchov, v zastúpení Považská Bystrica
Info: zástup MD

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650 až 700 EUR + dochádzkový bonus 50 EUR

- NÁSTUPNÝ brutto plat 650 - 700 EUR/mesiac
- plus dochádzkový bonus 50 EUR
- pravidelné darčekové pozornosti pre zamestnancov
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 80 centov)
- spoločenské a teambuildingové akcie
- možnosť získať prax a skúsenosti, ktoré posúvajú v kariére

Zašlite Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v ANGLICKOM JAZYKU (podmienka) s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2019 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť UNI-TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNI - TECH, s.r.o.
Kpt. Jaroša 1893/47
020 01 Púchov
www.unitech99.co.kr

Kontakt

ID: 3778361   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 až 700 EUR + dochádzkový bonus 50 EUR