Údržbár

UNI - TECH, s. r. o.

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,02 EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednozmenný pracovný režim (6:00 - 14:00 hod)
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budov a objektov
- vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení
- obsluha tlakových nádob
- odstraňovanie zistených porúch a nedostatkov
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie ich funkčnosti a bezpečnosti
- opravovanie/vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže
- vykonávanie drobných stavebných úprav
- obsluhovanie vykurovania, vrátane plynovej kotolne
- nákup materiálov, nástrojov a náradia potrebných na drobné opravy a rekonštrukcie objektov a technického zariadenia budov
- miesto výkonu práce Púchov a Považská Bystrica

- dochádzkový bonus 50 EUR mesačne k výplate
- výplata vždy načas
- príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu v súlade so zákonom
- mesačné odmeny a mimoriadne ročné odmeny
- vernostný bonus po odpracovanom roku až do výšky 120 % hrubej mzdy
- stravovanie v závodnej jedálni (obed za 0,80 EUR) a stravné lístky v hodnote 3,60 EUR (poobedná zmena)
- zabezpečené školenie na obsluhu vysokozdvižných vozíkov v hodnote 120 EUR hradené zamestnávateľom
- vstupná zdravotná prehliadka hradená zamestnávateľom
- pracovné oblečenie (letné a zimné)
- odmeňovanie najlepších zamestnancov
- darčekové pozornosti
- spoločenské akcie a teambuildingy
- zľava pre zamestnancov pri kúpe automobilov zn. KIA, HYUNDAI

Zašlite Váš štruktúrovaný životopis s uvedením názvu pozície e-mailom na [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- Vodičské oprávnenie skupiny B
- Čistý register trestov
- Dobrý zdravotný stav
- Osvedčenie na kontrolu kotlov a vykurovacích sústav výhodou
- Zváračský preukaz výhodou
- Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom

Spoločnosť UNI-TECH, s.r.o. je významný zahraničný výrobca a dodávateľ tesniacich tmelov určených pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNI - TECH, s.r.o.
Kpt. Jaroša 1893/47
020 01 Púchov
www.unitech99.co.kr
ID: 3510502   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,02 EUR / hod