Vodič/zásobovač (aj brigádne)

UNI, spol. s r.o. Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,02 EUR/hod.mzda v čistom cca 800-900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič-zásobovač. Pracovná doba od 03:30 do 12:00hod. /aj niektoré soboty/.
Možnosť brigády popri inom zamestnaní v čase od 3:30 do cca 9:00.
Naplň práce: rozvoz tovaru dodávkovým vozidlom Peugeot Boxer v rámci mesta Košice a blízkeho okolia a bežné práce v rámci zásobovania a práce pre prevádzky spoločnosti.

Možnosť nákupu výrobkov zamestnávateľa s 50% zľavou, stravné lístky.

Po spracovaní a vyhodnotení životopisov budú vhodní uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Ospravedlňujeme sa, z kapacitných dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky správy.
Svoj životopis nám pošlite mailom.
PODMIENKOU JE PRAX VO VEDENÍ DODÁVKOVÉHO VOZIDLA MIN. 2 ROKY.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je bezúhonnosť, kultivované vystupovanie, zodpovednosť, vodičské oprávnenie sk. "B" s praxou na dodávkovom vozidle min. 2 roky. Bydlisko v Košiciach (príp. Valalikoch a okolí) je výhodou.

Pekárenská a cukrárenská výroba, prevádzka Košice-Barca.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3244870  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,02 EUR/hod.