Špecialista na kávu

UNI-JAS gastrotechnika s.r.o.

Miesto práce
Kragujevská, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Výjazdy k zákazníkom
- Zaškolenie personálu u zákazníka na prípravu kávy
- Dohliadanie a kontrola kvality kávy na prevádzkach
- Nastavenie mlynčekov na kávu
- Drobné servisné úkony na kávovaroch

Firemné vozidlo na súkromné účely
Prispôsobiteľný pracovný čas
Bezplatné školenia a certifikácia zamestnancov
Zamestnanecké zľavy
Firemné akcie
Cestovanie aj mimo SR
Príjemné a moderné pracovné prostredie
Dynamický kolektív

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis prostredníctvom e-mailu.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.

Uchádzačov, ktorí splnia požadované podmienky pre danú pracovnú pozíciu a budú zaradení do Výberového konania budeme informovať o presnom termíne Osobného pohovoru telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostníme záujemcov so skúsenosťami z oblasti gastronómie zameranými na prípravu kávy a kávových

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- Ochota učiť sa nové veci
- Iniciatíva, spoľahlivosť, samostatnosť a ústretovosť

Naša firma sa špecializuje na kompletnú dodávku technologických zariadení ako aj kompletného inventáru pre gastronomické prevádzky. Technológie v našom sortimente vychádzajú z portfólia ALI GROUP , čo je najväčší gastronomický holding na svete. Našim hlavným cieľom je neustálym zdokonaľovaním služieb a sortimentu splniť očakávania našich zákazníkov a udržať si ich spokojnosť.
ID: 3943222  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac