Upratovačka - Bratislava

UMYTO s. r. o.

Miesto práce
Trnavská 82/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme spoľahlivé a zodpovedné osoby na objekty v centre Bratislavy, pozícia:

UPRATOVAČKA

Náplňou práce sú typické upratovacie činnosti vykonávané v administratívnych priestoroch:
- Utieranie prachu
- Umývanie podlahy na chodbách, výťahoch, schodiskách, toaletách, kuchynkách a kanceláriách
- Vysávanie, tepovanie kobercov
- Umývanie okien, presklených plôch, kľučiek na dverách
- Vynášanie odpadkov
- Umývanie toaliet, umývadiel
- Nakladanie špinavého riadu do umývačky...

Pracovná doba je 4 hodiny denne v pracovných dňoch (PO-PIA) od 18:00 do 22:00.

Platové podmienky sú predmetom osobného pohovoru a vzájomnej dohody.
Pozícia je obsadzovaná dlhodobo, nástup možný ihneď.

V prípade záujmu o pozíciu upratovačky v inom čase nás kontaktujte. V súčasnosti je možnosť dlhodobej spolupráce aj v meste Senec.

Flexibilná pracovná doba
Práca v mladej a dynamickej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu
Možnosť zvýšenia osobného ohodnotenia
Možnosť dlhodobej spolupráce

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na adrese [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

spoľahlivosť
zodpovednosť
dochviľnosť

Spoločnosť UMYTO s.r.o. pôsobí v oblasti poskytovania kompletných upratovacích, stavebných a záhradných služieb už viac ako 10 rokov. Dbáme na kvalitu, rýchlosť a profesionálny prístup k našim klientom, medzi ktorých patria mnohé nadnárodné spoločnosti ale aj lokálne firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2889510  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou