Obchodná asistentka

UMYJEM TO s.r.o., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Pasienková, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka platu 800EUR/Mesiac + osobné ohodnotenie až do výšky 300EUR, flexibilné provízie z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu centrálu v Bratislave hľadáme komunikatívnu asistentku ktorá bude podporovať obchodno-technické oddelenie spoločnosti.
Pozícia je vhodná predovšetkým pre osoby s obchodným duchom, ktoré majú záujem stať sa súčasťou úspešne sa rozvíjajúcej firmy s medzinárodným presahom

Vašou náplňou práce bude :
• Komunikácia so zákazníkmi
• Obchodná korešpondencia a vytváranie cenových ponúk pre zákazníkov a obchodných partnerov
• Komplementácia a vybavovanie objednávok
• Podieľanie sa na prezentácii firmy (veľtrhy a podobné akcie pre zákazníkov a obchodných partnerov)
• Fakturácia v účtovníckom systéme
• Databáza klientov a objednávok, pravidelný reporting objednávok,
• Administratíva spojená s chodom spoločnosti – office management
• Úzka spolupráca s vedením spoločnosti

• Možnosť práce v príjemnom prostredí
• Možnosť podieľať sa na nových projektoch
• Platové ohodnotenie zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam
• Stravné lístky
• Flexibilita
• Služobný notebook a telefón

Životopis s fotografiou a motivačným listom, prečo vás táto pozícia zaujala, posielajte cez dole uvedený odkaz.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Raynet CRM - základy
POHODA (účtovníctvo) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

* logické myslenie
* pozícia je vhodná aj pre absolventa s praxou v administratíve
* dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
* dynamická a priateľská osobnosť
* tímový hráč

Umyjemto je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa čistením, náterom fasád bytových a rodinných domov s viac ako 10 ročnými skúsenosťami.

Adresa spoločnosti

UMYJEM TO SK s.r.o.
Blagoevova 9
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Rozsa
E-mail: poslať životopis
ID: 4068141  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac