Montážnik nábytku

Umne, spol. s r. o.

Miesto práce
Hallein, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
12,67 EUR/hod.Montážnik nábytku 12,67 € / hodina. Mzda sa pravidelne upravuje jedenkrát ročne o cca. 3,00 % smerom nahor. Mzda netto mesiac (cca. 168 hodín): pomocník 1 405,50 €, montážnik 1 550,00 €. Práca je na rakúsku zmluvu s tzv. 13. dovolenkovým a 14. vianočným platom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážnik nábytku: montážne práce pri výrobe nábytku (obývacie steny, spálne, jedálenský nábytok - stoly a lavice, hotelový nábytok). Skladanie nábytku z vopred pripravených častí, ucelená montáž vo výrobnej hale.

Práca na rakúsku zmluvu s tzv. 13. dovolenkovým a 14. vianočným platom.
Obedové jedlo v podnikovej jedálni za cenu 4,00 €.

Pracovná ponuka je všeobecne vhodná pre stolárov - nábytkárov, avšak z vlastných skúseností viem, že práce môžu vykonávať aj ostatní remeselne zdatní uchádzači.

Miesto práce je v okr. Hallein v Rakúsku cca. 40 km od Salzburgu. Pracuje sa v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku v čase od 07.00 do 16.00 hodiny (1. prestávka je od 09.15 do 09.30, 2. prestávka je od 12.30 do 13.15, počas prestávok je zamestnancom umožnené opustenie priestorov spoločnosti). Práce sú vykonávane vo vnútri haly, bežne sa pracuje v krátkych nohaviciach a tričku. Pracovné ošatenie a obuv ako napr. nohavice, vesta a bezpečnostná obuv poskytuje bezplatne zamestnávateľ. Práca na nadčasy je dobrovoľná a je preplácaná.

Jedlo je zabezpečené zamestnávateľom priamo na pracovisku - v kantíne. Pričom zamestnávateľ prispieva zamestnancovi na obed sumou 4,00 € a rovnaká suma 4,00 € je strhávaná aj zamestnancovi automaticky z výplaty. Výplatný termín je zvyčajne do 5. dňa nasledujúceho mesiaca.

V súčasnosti tu pracuje cca. 10 Slovákov a 5 Čechov, zvyšok sú Rakúšania a Nemci. Celkove má spoločnosť do 400 pracovníkov. Výhodu majú nemecky hovoriaci uchádzači - pracovníci. Ku práci postačí aj jednoduchá nemčina so zásobou slov: podaj, prines, zabaľ / vybaľ + názvy ručného náradia a materiálov.

U uchádzačov, ktorí nevedia dostatočne dobre po nemecky, bude ku pracovnému pohovoru prizvaný prekladateľ. Pracovný pohovor je v Rakúsku a náklady spojené s jeho absolvovaním nie sú uchádzačovi hradené.

Práca sa poskytuje bez ubytovania. Ubytovanie sa dá v uvedenej oblasti zohnať v priemernej cene cca. 400,00 € / osoba / mesiac.

V ponuke sú aj miesta pomocníka vo výrobe nábytku, pričom stručný popis pracovnej náplne je nasledovný: pomocné práce pri výrobe nábytku ako napr. lepenie zrkadiel, balenie a expedícia, ukladanie nábytkových polotovarov na palety a pod. Základná mzda (brutto) u pomocníka je 10,50 € / hodina.

V prípade vašej reakcie na pracovnú ponuku, prosíme o doručenie vášho životopisu a výučného listu, príp. maturitného vysvedčenia v nemeckom jazyku. Źivotopis postačí aj v jednoduchom preklade napr. cez Google Translator. Žiadosti so životopisom v slovenskom jazyku budú automaticky skartované!

Potenciálnych uchádzačov bude kontaktovať nemecky hovoriaci pracovník z rakúskeho telefónneho čísla s predvoľbou +43.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Drevospracujúci priemysel - odbor nábytkárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- Fyzická zdatnosť ,
- Manuálna zručnosť,
- Samostatnosť,
- Technická gramotnosť,
- Tímová práca

Poradenská činnosť pri hľadaní zamestnania.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3945741  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12,67 EUR/hod.