Účtovníčka v účtovnej spoločnosti

UMBRELLA consulting, a. s.

Miesto práce
Vojtecha Tvrdého 777/12, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda závisí od množstva vykonanej práce. Koho práca baví, tak si aj viac ako je uvedené. :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie účtovnej agendy zverených spoločností v podvojnom a jednoduchom účtovníctve. Komunikácia so zverenými spoločnosťami a príslušnými úradmi.

Variabilný pracovný čas.
Vynikajúca pracovná atmosféra.
Pravidelné školenia.
Možnosť kariérneho rastu.
Práva v stabilnej spoločnosti.

Pozícia nie je vhodná pre absolventov a dlhodobo nezamestnaných. Hľadáme účtovníčku, ktorú účtovníctvo baví a chce sa ďalej rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a účtovníctvo

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert
OMEGA - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Dobrá povaha a dobrá nálada. Excelentná komunikatívnosť a chuť urobiť pre zákazníka aj to čo nie je v jeho náplni práce. :-)

Spoločnosť UMBRELLA consulting, a. s. patrí medzi popredné spoločnosti poskytujúce komplexné podnikateľské poradenstvo a komplexnú účtovnú starostlivosť svojím klientom a vďaka čomu sa zaraďuje medzi najvyhľadávanejšie v Žilinskom regióne.

Prinášame našim zákazníkom vždy vyššiu hodnotu, ako si účtujeme. Chceme okolo nás budovať komunitu šťastných a spokojných zákazníkov tým, že im budeme viac dávať ako brať. Ak to s Vami rezonuje, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. :)
ID: 3919203  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac